Nano keratin

Keratin je čistě přírodní látka, kterou je vlas tvořen z cca 88 %. Věkem, barvením, žehlením a dalšími vlivy se postupně z vlasů vytrácí a my ho ošetřením  nanokeratinem dostaneme zpět tam, kam patří. Vlasy jsou pak hebké na dotyk, necuchají se a jejich každodenní úprava se výrazně zkrátí.

Proč si zvolit Nanokeratin?

Krásné, zdravě vypadající vlasy jsou přáním každé ženy. Keratinová léčebná kúra je proces, který vám toto přání splní. Výsledkem bude hladký, lesklý a zářivý vzhled vašich vlasů díky novému způsobu hloubkové regenerace vlasů - Nanokeratinem. Více informací na nanokeratinsystem.com

Princip léčby Nano keratinem

Jedná se o keratinovou léčbu vlasů – regeneraci vlasového stvolu za pomoci Nano keratinu. Aplikace nano keratinu je vratná, to znamená, že keratin regeneruje vlasy do hloubky, ale chemicky je nijak nenaruší.

Jak dlouho mi kúra vydrží a jak o vlasy pečovat?

Vlasy jsou po regenerační kůře nano keratinem lesklé, hladké a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled. Po aplikaci brazilského Nano keratinu se nedoporučuje mýt vlasy po dobu tří dnů, kdy se léčebný proces ve vlasech dokončuje. Poté je vhodné používat na ošetřené vlasy vhodné šampony a kondicionéry pro udržení maximální doby působení. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít.

Je léčebná kúra určena pro poškozené vlasy?

Keratinovou kúru nejvíce ocení blondýnky, ale i ženy se slabými nebo jinak narušenými vlasy. Dokonce i u vlasů, kde je přílišná a nežádoucí slabost a jemnost daná geneticky, má léčba Nano keratinem skvělé výsledky. Čím narušenější vlas, tím lepší výsledek, protože u těchto typů vlasů proniká Nano keratin hlouběji do vlasového stvolu a tím zaručí viditelnější, déle trvající a zářivější výsledek i u tmavých odstínů vlasů, které jsou narušeny barvením, žehlením, trvalením a ostatními vlivy. U všech typů vlasů tak aplikací Nano keratinu docílíme lesku a hladkosti vlasu.

 

Aplikace  
1-2
cena dle konsultace v provozovně
od 1500,- dle délky vlasů
   

Výhody léčby keratinem

Po léčbě nanokeratinem jsou vlasy chráněny proti povětrnostním vlivům, slunečním paprskům, mořské vodě i nežádoucímu teplu vysoušeče vlasů a vlasové žehličky. Ušetříte za drahé a neúčinné přípravky na regeneraci vlasů a na jejich žehlení. Více informací se dozvíte na nanokeratinsystem.com

 

Otevírací doba
Po – Pá 8:00 – 18:00
So 8:00 – 14:00

Ceník aplikace regenerační kůry

krátké vlasy (po uši)                                1500,-
polodlouhé vlasy (po ramena)                   2000,-
dlouhé vlasy (pod ramena)                       2500,-
extra dlouhé vlasy (příplatek dle materiálu)  500,-

Regenerační nanokeratinová maska

krátké vlasy                           400,-
polodlouhé vlasy                     500,-
dlouhé vlasy                           600,-
aplikace po barvě nebo melíru  200,-

 

NOVINKY
Archív novinek