Masáže Poděbrady

Kosmetický salon Špalíček Poděbrady nabízí široké spektrum masáží, které přinášejí relaxaci a uklidnění pro Vaše tělo i mysl. Masáže provádějí vyškolení pracovníci, takže se můžeme zaručit, že z našeho kosmetického salonu budete odcházet spokojení a uvolnění.

Pomerančový sen

  celotělová procedura, která začíná jemným peelingem z pomerančové soli, která odstraní odumřelé kožní buňky a vyhladí pokožku, součástí je masáž teplým pomerančovým olejem, poté je tělo natřeno teplým pomerančovým máslem, které zjemní pokožnu a zanechá nádhernou vůni pomerančů
 • 60 min.   700,-

Hawaj (Lomi-Lomi)

Jak už sám název napovídá, původ této masáže je na Havajských ostrovech. Jedná se o masáž, která je prováděna celým předloktím a působí dojmem nekonečného dotyku. Lze ji provádět jako relaxační či nabuzující. Při této masáži se masírují záda, hýždě, dolní končetiny, horní končetiny, dekolt + ramena + šíje.

 • záda + hýždě 30 min.   350,-
 • celé tělo 60 min.   700,-

Čína (energetická masáž)
(dočasně není možné objednat)

Čínská energetická masáž působí velmi příznivě na nervový systém. Jedná se o relaxační masáž, při které přichází uvolnění a pohoda. Čínská energetická masáž pomáhá proti přepracovanosti, nesoustředění, bolesti hlavy a zad, nervozitě, náladovosti a podrážděnosti.

 

Podstatou čínské energetické masáže je obnovit proudění ve 12 energetických drahách v lidském těle. Při energetické nerovnováze v těchto drahách dochází ke ztrátě rovnováhy nervového systému. Masáž je zaměřena především na meridián močového měchýře, který vede podél páteře. Vyskytují se na něm akupunkturní body všech orgánů v těle.

 

 •  30 min.   350,-
 •  60 min.   700,-
 • 90 min.    950,-

Detoxikační masáž
MED (dočasně není možné objednat)

  razantnější detoxikační masáž uvolňující negace vnitřního prostředí těla
 • záda 30 min.   350,-


ČOKOLÁDA 

- před aplikací zábalu se provádí peeling, který se skládá z kokosu, přírodního cukru a kakaového prášku, potom dle výběru čokoládový zábal nebo masáž
- procedura vhodná na vyhlazení, omlazení a zkrášlení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů

- celková masáž obsahuje peeling, masáž i zábal 

 • záda 30 min.   350,-

Klasická sportovní a rekondiční masáž

Tato masážní technika podporuje rychlé zotavení po náročném dni nebo sportovním výkonu, zrychluje proudění lymfy a podporuje odplavování matabolitů (únavových látek). Navíc tato technika navozuje celkové psychické uvolnění.

 • záda + šíje 30 min.   350,- -
 • celé tělo 60 min.   700,-

Masáž pomocí horkých kamenů

Tato masáž je unikátní havajská metoda, využívající teplo přecházející z vulkanických kamenů a speciálních masážních technik. Dokonale uvolní tělo a mysl, prohřívá a zbavuje stresu a napětí. Pomáhá uvolnit svalové spazmy (zatuhliny) a snižuje jejich bolestivost.

 • 1 hod.   700,-

Relaxační masáž

kombinuje tři různé relaxační techniky, začíná se reflexní masáží plosek nohou, po ní následuje zábal na chodidla se sametového másla, který regeneruje kůži nohou, poté následuje klasická ruční masáž zad

60 min.  700,-

Regenerační masáž

ošetření zádových a krčních svalů s blahodárným účinkem teplých rašelinových obkladů, které uvolní ztuhle krční svalstvo, poté následuje klasická ruční masáž

60 min.  700,-

Dárkové poukazy v různých hodnotách

NOVINKY
Archív novinek