Prodlužování vlasů – keratinové spoje

Další nadstandardní službou našeho kadeřnictví Špalíček Poděbrady je zhušťování a prodlužování vlasů. Během zhušťování a prodlužování vlasů pracujeme v našem kadeřnictví výhradně s pravými vlasy.

 

Zhušťování a prodlužování vlasů spočívá v přidání vlasových pramínků mezi vlastní vlasy, a to pomocí keratinu. Tato metoda zhušťování a prodlužování vlasů je velmi šetrná k vlastnímu přirozenému vlasu, přestože se jedná o pevné a dlouhodobé spojení. Je nenápadná pro okolí, spoje jsou velmi malé, ale pevné. Naše kadeřnictví pracuje s italskou firmou SO.CAP (KERATIN), kde máme možnost pracovat s 81 barevnými odstíny.
SO.CAP patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jaký lze využít pro zahušťování a prodlužování vlasů. Tímto způsobem má vlasy prodlouženo spousta celebrit, jako např. Simona Krainová.

Na prodlužování vlasů používáme nově čistě evropské vlasy, které vypadají velmi přirozeně a dají se barvit i odbarvovat. Keratinové spoje zajišťují, že je prodlužování vlasů šetrné k vlastnímu přirozenému vlasu, ačkoliv keratin vytváří pevné a dlouhodobé spojení.

 

Díky spolupráci s italskou firmou SO.CAP, která je dodavatelem keratinu, máme možnost pracovat s 81 různými odstíny.

 

Ceník

Délka pramenu Cena za 1 pramen
35-40 cm 80 Kč
45-50 cm 100 Kč
60-70 cm 130 Kč
Obnova pramene 22 Kč


V ceně není započítána práce 150 Kč/hod
přidělání vlastních vlasů nezakoupených u nás 350 Kč/hod

Otevírací doba

Po – Pá 8:30 – 17:30
So 8:30 – 14:00
NOVINKY
Archív novinek